Reklama

Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości na sportowo

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Młodzież z powiatu Łęczyckiego rywalizowała w Turnieju Piłki Nożnej na orliku przy I LO im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy.Impreza odbyła się 11 listopada w dniu Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem. Do zmagań sportowych zgłosiło się sześć. drużyny: FC Dworcowa, Górnik I 1956, Górnik II 1956, Banan Team, KSS Znicz Topola Królewska oraz drużyna żeńska ORLIK SP 4. Łącznie w Turnieju wzięło udział około 60 zawodników i zawodniczek.

Po przywitaniu uczestników zawodów przez animatorów ORLIKA, imprezę rozpoczęto minutą ciszy oddając hołd bohaterom walczącym o Niepodległość Ojczyzny.

Uczestników Turnieju drogą losowania podzielono na dwie grupy w których mecze rozegrano systemem,, każdy z każdym”.

Poszczególne spotkania były bardzo zacięte i mogły się podobać dopingującym swoim drużynom kibicom. Ostatecznie w finałach spotkały się drużyny: Banan Team i Górnik I 1956 oraz KSS Znicz Topola Królewska i FC Dworcowa.

Klasyfikacja medalowa przedstawia się następująco: pierwsze miejsce i Puchar orlika zdobyła drużyna Górnik I 1956, drugie Banan Team, a trzecie FC Dworcowa.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Krzysztof Zduńczyk kapitan drużyny Banan Team. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Miłosza Voss z drużyny Górnik I 1956.  Dodatkowo za bardzo dobrą grę wyróżniono Fabiana Kasierskiego i Kacpra Góralczyka również zawodników Górnika 1956. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Łęczycy. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe bransoletki i długopisy.

 - To już piąta impreza z okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości zorganizowana na naszym orliku. Za każdym razem towarzyszyły nam nie tylko sportowe emocje, ale też wspaniała atmosfera.

Animatorzy: Tomasz Kieterling i Jerzy Banasik

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE