Reklama

Nowa hala Przy SP 3 już gotowa

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Dziś zakończyła się procedura odbioru inwestycji, polegającej na budowie nowej hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Łęczycy. W tym tygodniu wydane zostało również pozwolenie na użytkowanie obiektu. Nowoczesna sala sportowa oznakowana została i wyposażona w urządzenia do gry w koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, tenis ziemny, wyposażenie pozwalające na przeprowadzenie ogólnorozwojowych ćwiczeń gimnastycznych oraz świetlną tablicę wyników.Na drugiej kondygnacji, zapewniającej doskonały widok na salę zbudowana została widownia mogąca pomieścić 144 osoby. Miejsca siedzące dla kibiców, zawodników i obsługi zainstalowane są również na parterze. Uroczyste otwarcie hali sportowej przy SP3 odbędzie się 22 grudnia o godzinie 16.00. 

W ramach inwestycji powstało pełne zaplecze obiektu sportowego - przebieralnie z natryskami, sanitariaty, pomieszczenia trenerów, pomieszczenia techniczne oraz magazyn sprzętu sportowego. 

Nowa hala sportowa o łącznej kubaturze 7743,0 m3 (długość- 36,70m, szerokość - 26,46m, wysokość 10,01m) połączona została z istniejącym budynkiem szkolnym łącznikiem umożliwiającym uczniom SP3 korzystanie z obiektu bez wychodzenia na dwór. Zagospodarowana została również części przyległego terenu. Obiekt jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wartość zakończonej inwestycji to 2,8 mln zł brutto.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE