Reklama

Nowe pomoce dydaktyczne dla "Trójki" i "Czwórki"

Opublikowano:
Autor:

Nowe pomoce dydaktyczne dla "Trójki" i "Czwórki" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Z przyjemnością informujemy, że nasze dwie placówki – Szkoła Podstawowa nr 3 oraz Szkoła Podstawowa nr 4 wzbogacą się o nowe pomoce dydaktyczne. Dzisiaj Pani Monika Kilar-Błaszczyk - Wykonująca zadania i kompetencje Burmistrza Miasta Łęczyca oraz Pani Grażyna Życzkowska - Skarbnik Miasta Łęczyca podpisały umowę z Panem Zbigniewem Rau - Wojewodą Łódzkim, na dofinansowanie zakupu pomocy dydaktycznych w ramach Rządowego programu „Aktywna tablica”.

Głównym celem Programu jest umożliwienie wykorzystywania w procesie dydaktycznym wybranych przez szkołę pomocy dydaktycznych oraz podniesienie kompetencji uczniów i nauczycieli przez zmianę sposobu myślenia o możliwościach wykorzystania nowych technologii. Zgodnie z Programem, jednym z ważniejszych zadań współczesnej szkoły jest rozwijanie kompetencji uczniów przygotowujących ich do życia w społeczeństwie informacyjnym, co powinno odbywać się w nowocześnie wyposażonej szkole. 

Podpisana umowa umożliwia zakup pomocy dydaktycznych w wysokości 28.000,00 złotych. W ramach realizacji Programu „Aktywna tablica” do Szkoły Podstawowej nr 3 w Łęczycy oraz Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęczycy mogą trafić nowe tablice interaktywne, projektory, głośniki lub interaktywne monitory dotykowe.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE