Reklama

Reklama

Obchody Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

Opublikowano: pt, 29 sty 2016 08:25
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności 27 stycznia w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łęczycy odbyła się uroczystość związana z Dniem Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele samorządów lokalnych, powiatowych służb i inspekcji oraz pracownicy urzędu.Wojciech Zdziarski – starosta łęczycki, wręczając kwiaty dyrektor Lidii Ziębie, podkreślił ważną i odpowiedzialną rolę jaką pełnią pracownicy służb zatrudnienia.- Wykonujecie złożone i często niedoceniane zadania, nie boicie się wyzwań i jesteście w stanie zawsze podołać wysokim wymaganiom zarówno klientów, jak i partnerów rynku pracy – podkreślił starosta, dodając – Bezrobocie jest poważnym problemem społeczno – ekonomicznym, który negatywnie wpływa na wszystkie dziedziny życia osób nim dotkniętych, dlatego tak ważne jest podejmowanie profesjonalnych działań systemowych zmierzających do poprawy jakości życia mieszkańców naszego powiatu.

Reklama

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy został oceniony pod względem efektywności zatrudnieniowej za jeden z najlepszych urzędów pracy w Polsce. Jest to wynik także bardzo dobrej współpracy z przedsiębiorcami, powiatowymi, miejskimi i gminnymi urzędami i instytucjami.

Spotkanie w PUP miało także wyjątkowy charakter ze względu na zakończenie pracy w urzędzie Andrzeja Jastrzębskiego, który przez ostatnich dwanaście lat pełnił funkcję zastępcy dyrektora, a wcześniej także angażował się jako pracownik samorządowy i uczestnik różnych instytucji. List gratulacyjny w imieniu Rady i Zarządu Powiatu Łęczyckiego podpisali: Krystyna Pawlak – wicestarosta powiatu łęczyckiego, Sławomir Biniewicz- przewodniczący Rady i Wojciech Zdziarski – starosta łęczycki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.