Reklama

Ostatni mityng kwalifikacyjny w sezonie letnim

Opublikowano:
Autor:

Ostatni mityng kwalifikacyjny w sezonie letnim - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności W strugach deszczu odbył się na stadionie AZS Łódź ostatni mityng kwalifikacyjny w Okręgu Łódzkiego. Wystartowała w nim dziesięcioosobowa reprezentacja MKLA Łęczyca. Na wyróżnienie zasługuje dobra postawa Tomasza Wójcika w skoku w dal który z dobrym wynikiem 6.15 m zajął trzecie miejsce.Łukasz Karwacki był drugi w skoku wzwyż (201 cm), trzecie miejsce zajął Krystian Kaźmierczak (184 cm) a szóste Bartosz Wojtera (175 cm). Karolina Siuda wygrała skok o tyczce 2.20 m. Maciej Wawrzyniak pchnął kulą na odległość 13.82m, a dyskiem rzucił 36.45 m.Kacper Dudkiewicz w tych samych konkurencjach uzyskał 10.13 m i 27.46 m. Gabriela Koperska zajęła czwarte miejsce w rzucie dyskiem z wynikiem 32.06 m. Paweł Zajma przebiegł 100 m w czasie 11.91 s.

W rezultacie intensywnych startów kwalifikacyjnych wyłoniła się już pięcioosobowa reprezentacja Łęczycy na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych). Pewny udział ma Ewa Różańska w rzucie dyskiem i pchnięciu kulą, Katarzyna Ignatowicz, Krystian Kaźmierczak i Bartosz Wojtera w skoku wzwyż oraz Adrian Mikołajczyk w skoku o tyczce. Duże szanse awansu stoją nadal przed Martyną Olczyk, Karoliną Siudą w skoku o tyczce i Tomaszem Wójcikiem w skoku w dal.

- To był bardzo dobry sezon kwalifikacyjny. Mamy nadzieję że potwierdzimy wysoką formę na zawodach Mistrzowskich – powiedział Mirosław Andrysiak.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE