Reklama

Oświadczenie Senatora Przemysława Błaszczyka do mieszkańców Gminy Łęczyca dotyczące Centrum Sportowego w Siedlcu

Opublikowano:
Autor:

Oświadczenie Senatora Przemysława Błaszczyka do mieszkańców Gminy Łęczyca dotyczące Centrum Sportowego w Siedlcu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W dniu 08 października 2014 roku odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Sportowego w Siedlcach. Niespełna kilka dni po zakończeniu uroczystości otwarcia w mediach pojawiła się informacja, iż obiekt mógł powstać niezgodnie z wymogami prawa budowlanego, bez pozwolenia na budowę a jedynie na podstawie zgłoszenia oraz na nieodrolnionych gruntach.Z uwagi na bezpieczeństwo dzieci oraz innych osób korzystających z obiektu jak również możliwe konsekwencje prawne wykonania inwestycji budowlanej nieodpowiadającej wymogom litery prawa zostałem poproszony o zapoznanie się ze sprawą. Odbyłem rozmowę z Powiatowym Inspektorem Budowlanym w Łęczycy. Do chwili obecnej nie złożyłem jakiegokolwiek wniosku o sprawdzenie zgodności wykonania inwestycji z zakresem prac wskazanych w zgłoszeniu budowlanym.

Tymczasem, Wójt Gminy Łęczyca Pan Andrzej Wdowiak publicznie, za pomocą środków masowej komunikacji informuje Społeczeństwo, iż chcę zamknąć boisko przy szkole w Siedlcu, zlikwidować szkołę, zarzucam, że Gmina będzie płaciła karę za brak odrolnienia gruntów pod boisko.

W swoich działaniach zawsze kieruję się dobrem społecznym, co tym bardziej sprawia że działania podjęte przez Pana Wójta Gminy Łęczyca przeciwko mojej osobie odbieram jako szczególnie krzywdzące, poniżające.

W tym miejscu pragnę zapewnić, iż nigdy nie składałem oświadczeń tej treści a kolejne wystąpienia i publikacje Pana Andrzeja Wdowiaka stanowią pomówienia mojej osoby. Uważam, że została na szwank wystawiona moja reputacja co zmusiło mnie do złożenia w Sądzie prywatnego aktu oskarżenia przeciwko Panu Andrzejowi Wdowiakowi, w którym zarzucam mu dopuszczenie się zniesławienia.

Żywię głęboką nadzieję, iż tym samym Pan Andrzej Wdowiak prowadząc swoją kampanię wyborczą zaprzestanie rozpowszechniania, odwoływania się do nieprawdziwych informacji, godzących w dobre imię, reputację innych polityków.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE