Reklama

Reklama

Partnerstwo na rzecz powołania IPPCP

Opublikowano: pt, 3 cze 2016 11:47
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności 2 czerwca w Starostwie Powiatowym w Łęczycy odbyło się spotkanie z udziałem pracodawców i przedsiębiorców oraz przedstawicieli Starostwa Powiatowego w Łęczycy. W spotkaniu wzięli udział m.in.  Józef Bereżewski  i Anna Mundzia – członkowie założyciele Izby Przedsiębiorców i Pracodawców Centralnej Polski oraz Wojciech Zdziarski – starosta łęczycki i Krystyna Pawlak – wicestarosta Powiatu Łęczyckiego.Podczas spotkania zostało podpisane porozumienie z sprawie przystąpienia do partnerstwa celem powołania Izby Przedsiębiorców i Pracodawców Centralnej Polski, jako samorządu gospodarczego. Podobne porozumienia w najbliższym czasie zostaną zawarte także w innych powiatach i gminach województwa łódzkiego.

Reklama

Porozumienie jest szansą dla przedsiębiorców i pracodawców Centralnej Polski na zapewnienie synergii działań podmiotów zaangażowanych  w poprawę jakości współpracy i zasad etyki działalności gospodarczej oraz tworzenia przyjaznego klimatu dla rozwoju gospodarczego. Porozumienie ma na celu poprawienie współpracy między przedsiębiorcami, pracodawcami, organami władzy i administracji państwowej oraz samorządu terytorialnego i organizacjami samorządu zawodowego. 

Przedsiębiorcy i pracodawcy chcący przystąpić do powstającej Izby Przedsiębiorców i Pracodawców Centralnej Polski proszeni są o kontakt  z członkami grupy założycielskiej  - [email protected]   lub telefonicznie 501 505 744.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.