Reklama

Pierwszy Mityng w hali RKS Łódź za nami

Opublikowano:
Autor:

Pierwszy Mityng w hali RKS Łódź za nami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W hali RKS Łódź odbył się pierwszy w sezonie 2017 r. halowy mityng kwalifikacyjny. W zawodach wzięła udział piętnastoosobowa grupa zawodników MKLA Łęczyca. Bardzo dobrze zaprezentował się w biegu na 60 m przez płotki młodzików Adam Jaśkiewicz. Podopieczny trenera Łukasza Kwapkowskiego zwyciężył w tej konkurencji poprawiając jednocześnie rekord życiowy (8.87 s). Zawodnik MKLA jest aktualnie liderem tabel wojewódzkich i faworytem zbliżających się Mistrzostw Województwa Młodzików. 

W tej samej konkurencji w kategorii juniorów młodszych szóste miejsce zajął Jakub Staniszewski (8.77 s), siódmy był Maciej Kamiński (9.05 s), ósmy Paweł Rybarczyk (9.56 s).Wszyscy poprawili rekordy życiowe. 

Paweł Zajma zajął czwarte miejsce w biegu na 60 m (7.27 s) i piąte na 200 m (24.09 s). Oba rezultaty są jego nowymi rekordami życiowymi. Mateusz Grabski uplasował się na piątej pozycji na 600 m (1.33.75 min), szósty był Bartosz Subocz (1.33.82 min).To także rekordy życiowe zawodników.

Dobrze zaprezentowali się debiutujący w zawodach halowych młodzi tyczkarze, ustanawiając dobre rekordy życiowe. Krystian Darmach skoczył 3.30 m, a Bartosz Żemigała 3.20 m.

W tyczce dziewcząt trzecie miejsce zajęła Katarzyna Mrozińska (2.90 m), na ósmej pozycji uplasowała się Martyna Olczyk (2.20 m).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE