Reklama

Reklama

Podsumowanie projektu "Bieg Nowalijkowy"

Opublikowano: wt, 27 wrz 2016 10:40
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności W dniu 25 września 2016 r. odbyło się podsumowanie projektu, pn. „Bieg Nowalijkowy”. Na spotkaniu byli obecni członkowie grupy nieformalnej z rodzinami, działacze TMPiO Towarzystwo Miłośników Piątku i Okolic oraz część uczestników biegu. Przy smacznym posiłku z grilla, omówiliśmy realizację projektu, przedyskutowaliśmy przyszłe plany startowe biegaczy z Piątku oraz już planowaliśmy przyszłe imprezy biegowe w naszej gminie.Jednym z głównych założeń, rezultatów naszego projektu było powstanie amatorskiego klubu biegacza w naszej gminie. Po tym spotkaniu już wiemy, że plany te zostaną zrealizowane na przełomie listopada i grudnia tak by w nowym sezon biegowym godnie reprezentować Piątek w biegach na terenie całego kraju. Już teraz możemy zachęcić wszystkich biegaczy z naszej gminy do współuczestnictwa.

Reklama

Na koniec, w imieniu członków grupy nieformalnej, pragnę jeszcze raz gorąco podziękować WSZYSTKIM osobom pomagającym nam w realizacji projektu!!!

PS. Kibicujcie nam 16 października w biegu do gorących źródeł w Uniejowie. Gminę Piątek w trakcie tej imprezy reprezentować będzie bardzo liczna bo 8 osobowa grupa biegaczy!!!

Projekt pn. "Bieg Nowalijkowy - dla zdrowego i aktywnego trybu życia" realizowany w ramach „Grant na lepszy start” współfinansowany jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Polcentrum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.