Reklama

Powstanie nowy blok mieszkalny w Łęczycy?! „Będzie dla młodych małżeństw”

Opublikowano:
Autor:

Powstanie nowy blok mieszkalny w Łęczycy?! „Będzie dla młodych małżeństw” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Dobrych wieści nigdy za wiele, a służących mieszkańcom tym bardziej. Posiedzenie Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników przyniosło ze sobą kilka interesujących rzeczy.Wiemy, że jedną z uchwał podjetych podczas Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników, w tym przypadku p.o. burmistrza Moniki Kilar-Błaszczyk jest uchwała mówiąca o tym, że od dnia 1 września członkowie rady pracują nieodpłatnie. Dotychczas za uczestnictwo w spotkaniu otrzymywali oni dietę w wysokości 500 zł.Jednak ta informacja może nie być aż tak istotna w porównaniu z tą, że Towarzystwo Budownictwa Społecznego jest na ostatniej prostej do rozpoczęcia budowy bloku mieszkalnego!

- Przeszliśmy weryfikację wstępną pozytywnie, a obecnie musimy wykonać aktualizację wniosku. Myślę, że już w październiku powinniśmy ogłosić przetarg  – mówi prezes TBS Elżbieta Marek – Blok będzie dla młodych małżeństw z dziećmi. Musimy w 50% zasiedlić tymi małżeństwami i rodzinami z dziećmi. 

Aktualizacja wniosku jest niezbędna do wykonania dalszych procedur. Z kolei sam wniosek był napisany już wcześniej, jednak wymagał podpisu wspólnika, czyli miasta, które posiada 100% udziałów.

Na to nie zdecydował się ani Andrzej Rokicki ani zastępująca go przez jakiś czas Ewa Lewińska. Podpis pod wnioskiem złożyła p.o. burmistrza Monika Kilar-Błaszczyk.

Nowy blok zlokalizowany będzie na „krzyżówce” ulicy Kaliskiej i Marii Konopnickiej, za tzw. „starym młynem”. Liczyć ma 27 mieszkań i mieć kształt litery L.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE