Reklama

Pracownik Zieleni Miejskiej pił przed wizytacją

Opublikowano:
Autor:

Pracownik Zieleni Miejskiej pił przed wizytacją - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Wstyd na cały region! Podczas wizyty w naszym mieście burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego, którzy wraz z Krzysztofem Lipińskim odwiedzili łęczyckie schronisko, jeden z pracowników Zieleni Miejskiej był pod wpływem alkoholu!Fot. Feralnego dnia w schronisku wizytowali goście z burmistrzami Łęczycy i Aleksandrowa Łódzkiego na czele.Włodarze planują zmodernizować schronisko. Okazało się, że naprawy wymaga przede wszystkim czynnik ludzki: jeden z pracowników obecnych w przytulisku był pod wpływem alkoholu. Anonimowe zgłoszenie dotyczące wątpliwości co do stanu trzeźwości zatrudnionego w Zieleni Miejskiej wpłynęło na policję.

- Na miejscu policjant zastał pracownika wykonującego pracę. Mężczyzna poddał się badaniu, które wykazało, że miał w organizmie 1,3 promile - informuje podkom. Agnieszka Ciniewicz, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Łęczycy.

Jak udało nam się dowiedzieć, mężczyzna momentalnie otrzymał dyscyplinarkę.

- W tej chwili trwają także czynności w kierunku art. 70 §2 kodeksu wykroczeń w związku z naruszeniem obowiązku trzeźwości zawodowej - dodaje podkom. A. Ciniewicz.

Dyrekcja Zieleni Miejskiej również potwierdziła, że mężczyzna został zwolniony.

- Takie zdarzenie rzeczywiście miało miejsce. Pracownik przekroczył swoje uprawnienia i został dyscyplinarnie zwolniony - powiedział Akradiusz Podawczyk.

Przypomnijmy, że to nie pierwsze tego typu zdarzenie. Więcej w jutrzejszej Gazecie Lokalnej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE