Reklama

Propozycja budowy pływalni w Łęczycy

Opublikowano:
Autor:

Propozycja budowy pływalni w Łęczycy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Trwają przygotowania do naboru wniosków na realizację zadań inwestycyjnych, które mogą być realizowane przez jednostki samorządu terytorialnego. Powiat Łęczycki, będzie starał się o rozwój bazy sportowo – rekreacyjnej. Starosta Łęczycki poszukuje partnerów wśród samorządów lokalnych, także do współpracy przy projekcie budowy pływalni, która miałaby być zlokalizowana przy Szpitalu w Łęczycy.

Na budowie większego kompleksu rehabilitacyjno – sportowego mogłyby skorzystać dzieci i młodzież ze szkół Powiatu Łęczyckiego, mieszkańcy, turyści, ale także i korzystający z szerokiej rehabilitacji pacjenci łęczyckiego ZOZ. Do każdej tego typu inwestycji trzeba corocznie dokładać, jednakże o potrzebie budowy tego typu obiektu nie trzeba przekonywać. Spełniałby on wiele funkcji, uatrakcyjniałby nasz region, poszerzałby ofertę rekreacyjno-turystyczną i przede wszystkim wpływał na kondycję i zdrowie mieszkańców naszego powiatu.

- Propozycje wspólnej inwestycji zostały przekazane samorządowcom, to od nich będzie zależało czy chcą wspólnie działać w tym zakresie, czy raczej samemu podejmować swoje inicjatywy. „Każdą z tych decyzji uszanuję” – podkreślał ostatnio, podczas oddania do użytku sali sportowej w Wilczkowicach Pan Janusz Mielczarek, Starosta Łęczycki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE