Reklama

Przyznano stypendia sportowe na 2018 rok

Opublikowano:
Autor:

Przyznano stypendia sportowe na 2018 rok - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Po raz kolejny Burmistrz Łęczycy przyznał stypendia sportowe dla zawodników w 2018 roku, którzy osiągnęli wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie krajowym w 2017 roku. Wśród stypendystów znaleźli się Grzegorz Wieczorkowski, Ewa Różańska oraz Adrian Mikołajczyk.

Wykaz zawodników, którym przyznano stypendia w 2018 r.:

Grzegorz Wieczorkowski (Łęczycki Klub Karate "IPPON") – 1000 złotych – Mistrz Polski w konkurencji kata indywidualne juniorów, Mistrz Polski w konkurencji kumite indywidualne juniorów, Mistrz Polski w konkurencji kumite drużynowe. Powołanie do Kadry Narodowej na II Mistrzostwa Świata Karate UWK we Włoszech.

Ewa Różańska (MKLA Łęczyca) – 1000 złotych – VI miejsce w pchnięciu kulą i VIII miejsce w rzucie dyskiem na Mistrzostwach Świata Juniorów Młodszych w Nairobi (12-16.07.2017 r.), II miejsce w pchnięciu kulą i I miejsce w rzucie dyskiem na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Warszawie (4-6.08.2017 r.); klasa sportowa: pierwsza.

Adrian Mikołajczyk (MKLA Łęczyca) – 500 złotych – III miejsce w skoku o tyczce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Toruniu (7-9.07.2017 r.); klasa sportowa: pierwsza.

Szczegółowe informacje zawiera Zarządzenie Nr 120.200.2017 Burmistrza Miasta Łęczyca z dnia 29 grudnia 2017 r. w sprawie przyznania okresowych stypendiów sportowych dla zawodników za osiągnięte wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie krajowym – TUTAJ.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE