Reklama

Reklama

Stowarzyszenie "Mamy Wielkie Serca" z nagrodą II stopnia w konkursie "EkoAktywni"

Opublikowano: wt, 19 gru 2017 11:18
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności W dniu 15 grudnia 2017 roku w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  odbyła się uroczysta Gala, podczas której zostały  podsumowane Konkursy organizowane  przez Fundusz, a mianowicie: IV edycja Konkursu „EkoAktywni” oraz IV edycja Konkursu „Ekologiczny magister i doktor”.W siedzibie Funduszu spotkali się laureaci IV edycji Konkursu „EkoAktywni”, a wśród nich przedstawiciele naszego Stowarzyszenia „Mamy Wielkie Serca”, które zdobyło nagrodę II stopnia. 

Reklama

Celem tej  edycji było nagrodzenie organizacji  prowadzącej działalność proekologiczną oraz uzyskującej efekty ekologiczne co najmniej na terenie województwa łódzkiego, realizującej projekty i programy m. in. z zakresu edukacji ekologicznej, ochrony przyrody, zrównoważonego rozwoju, praktyki zdrowotnej dzieci i młodzieży, aktywizującej społeczność lokalną oraz kreującej liderów.

Stowarzyszenie reprezentowali uczniowie Zespołu Placówek Edukacyjno Wychowawczych i Rehabilitacyjnych w Stemplewie oraz troje nauczycieli. Cała Gala przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Dobrze było się spotkać z ludźmi, którym zagadnienia z zakresu ekologii nie są obce.

Był to również czas wymiany doświadczeń, spostrzeżeń  oraz poznania nowych osób. Bardzo miłym akcentem było zaproszenie uczniów Placówki do Pasieki w Lipce której właścicielem jest Pan Dariusz Serafiński. Na zakończenie Gali uczniowie otrzymali gadżety z logo Funduszu.

Cieszymy się bardzo, że działania ekologiczne prowadzone przez Stowarzyszenie zostały dostrzeżone i nagrodzone przez  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.