Reklama

Strażacy uwolnili zaplątanego w drzewie ptaszka

Opublikowano:
Autor:

Strażacy uwolnili zaplątanego w drzewie ptaszka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Pożary, klęski żywiołowe i niesienie pomocy ludziom - z tym kojarzy się praca strażaka. Jednak nierzadko przychodzi im także nieść ją zwierzętom, o czym świadczy interwencja, którą podjęli mundurowi z łęczyckiej komendy w Wielkanoc. Dotyczyła ona uwięzionego na drzewie ptaka.

1 kwietnia do oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy wpłynęło zgłoszenie od przechodnia. Dotyczyło zaplątanego w gałęzie ptaka, który tam utknął i nie mógł samodzielnie się wydostać. I choć dzień ten to Prima Aprillis, nic zmyślonego w tej historii nie było. Na terenie miasta w jednym z drzew rzeczywiście zaplątał się bezradny ptaszek.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy przed godz. 15:00. Dotyczyło ono uwięzionego na drzewie ptaka, który zaplątał się w sznurek i gałąź. Na miejsce został wysłany jeden zastęp z JRG Łęczyca - informuje st. kpt. Marek Mikołajczyk, oficer prasowy KP PSP w Łęczycy.

Działania strażaków trwały zaledwie 20 min. Dzięki ich pomocy ptaszek został sprawnie uwolniony i wypuszczony na wolność.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE