Reklama

Sukces Szymona Ochoty z łęczyckiej „Jedynki” w konkursie języka angielskiego

Opublikowano:
Autor:

Sukces Szymona Ochoty z łęczyckiej „Jedynki” w konkursie języka angielskiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Szymon Ochota z klasy III b Szkoły Podstawowej nr 1 w Łęczycy znalazł się w kolejnym, rejonowym etapie Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego pod patronatem Kuratora Oświaty.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Łęczycy, a wcześniej gimnazjum, wypracowało skuteczną receptę na sukces. Od początku istnienia placówki nauczyciele, jako przysłowiowi łowcy talentów, wyławiali prawdziwe „perełki” – uczniów , którzy lubią się uczyć i nadprogramowo poszerzać swoją wiedzę, a następnie przygotowywali ich do Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Ponad 30 gimnazjalistów to ich finaliści.

Bieżący rok szkolny również obfituje w sukcesy naukowe i sportowe. Szymon Ochota z klasy III b znalazł się w kolejnym, rejonowym etapie Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego pod patronatem Kuratora Oświaty. Materiał, który wszedł w zakres wiedzy sprawdzanej podczas tego prestiżowego konkursu, mocno wykraczał poza program nauczania gimnazjum. Dodatkową trudność stanowił fakt, iż w tej dziedzinie na równym poziomie rywalizują ze sobą uczniowie z ogólnokształcących, państwowych placówek spoza Łodzi oraz uczniowie łódzkich gimnazjów z klas językowych.

Konkurs wojewódzki to nie ostatnie słowo Szymona w konkursach językowych oraz, jak zapowiada, niejedyny sukces. Jego nauczycielką w gimnazjum jest Agnieszka Andryskowska, która w ubiegłych latach kształciła finalistkę oraz laureata WKP. Nauczycielka obecnie rozpropagowuje naukę języka na kanale „Aga teaches English” w serwisie YouTube.

Mocno trzymamy kciuki za realizację zamierzonych przez Szymona planów. Tym samym gratulujemy uczniowi, jego rodzicom i opiekunowi!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE