Reklama

Reklama

Szkolenie i trening interpersonalny pomoże rozwiązywać konflikty

Opublikowano: 26 listopada 2015 08:39
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Władze miasta, miejscy radni, urzędnicy, kierownicy i pracownicy jednostek podległych samorządowi miejskiemu oraz członkowie Miejskiej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łęczycy brali udział w szkoleniu i specjalnym treningu interpersonalnym.Tematem zorganizowanego w dniu 23 listopada na Zamku Królewskim w Łęczycy spotkania była ochrona danych osobowych i komunikacja interpersonalna w kontekście rozwiązywanie konfliktów.

Reklama

Wykład dotyczący zagadnień ochrony danych osobowych wygłosiła pani Magdalena Kuśmider - wykładowca akademicki. Drugą cześć szkolenia, którą był trening interpersonalny, poprowadziła psycholog - Joanna Gruszczyńska.

Szkolenie zostało zorganizowane w celu podwyższenia standardów pracy osób zajmujących publiczne stanowiska. Szkolenia rozwoju interpersonalnego są powszechnie uznawane za dobrą praktykę. Sami uczestnicy podkreślali, że ciekawe tematy poruszane na szkoleniu wpisały się w problematykę wynikającą z ich aktywności związanej z pełnionymi funkcjami publicznymi czy zawodowymi, a nabyte podczas treningu umiejętności, pozwolą skuteczniej rozwiązywać kryzysowe sytuacje i rozładowywać napięcia wynikające z pojawiających się konfliktów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.