Reklama

Team Orlik Łęczyca wygrywa w powiecie

Opublikowano:
Autor:

Team Orlik Łęczyca wygrywa w powiecie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W dniu 22 września 2014 r. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łęczycy odbyły się eliminacje międzypowiatowe 5 Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej. W turnieju uczestniczyli finaliści eliminacji gminnych, reprezentacje chłopców w kategorii wiekowej 10-11 lat (roczniki 2003-2004): TEAM ORLIK Łęczyca, Szkoła Podstawowa w Sługach, FC Puma Świnice Warckie.

Do udziału w eliminacjach nie zgłosił się zespół z Wartkowic. Bezkonkurencyjna w tym dniu okazała się drużyna TEAM ORLIK Łęczyca, zdobywając w całym turnieju 17 bramek, uzyskując tym samym pierwsze miejsce w turnieju i awans do eliminacji wojewódzkich. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Sługach, ulegając jedynie zwycięzcom turnieju. Trzecie miejsce przypadło zespołowi FC Puma Świnie Warckie.

Wyniki wszystkich meczów:
TEAM ORLIK Łęczyca – FC Puma Świnice Warckie 7:2
Szkoła Podstawowa w Sługach – FC Puma Świnice Warckie 2:0
TEAM ORLIK Łęczyca - Szkoła Podstawowa w Sługach 10:0

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. TEAM ORLIK Łęczyca
2. Szkoła Podstawowa w Sługach
3. FC Puma Świnice Warckie

Na zakończenie eliminacji Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Łęczycy - Teresa Kawczyńska podziękowała trenerom za udział i przygotowanie chłopców do turnieju. Następnie pogratulowała awansu do eliminacji wojewódzkich zwycięzcom turnieju drużynie TEAM ORLIK Łęczyca, której trenerem i opiekunem jest Animator Orlika przy SP Nr 4 w Łęczycy – Jerzy Banasik. Na zakończenie turnieju wszystkie drużyny biorące udział w eliminacjach międzypowiatowych 5 Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE