Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności 3 czerwca na kortach Młodzieżowego Miejskiego Klubu Tenisowego odbyła się Tenisowa Olimpiada Pierwszoklasistów Tenis 10 - Wilson Kids Cup Łęczyca Open pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Łęczyca.O godzinie 9 łęczyckie korty tenisowe opanowali uczniowie ze Szkoły Podstawowe Nr 3. Przywitani przez Prezesa MMKT Łęczyca Grzegorza Jasińskiego rozpoczęli zmagania sportowe. Po godzinie 10 zawody rozpoczęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 4. Najmłodsi łęczycanie rywalizowali w bieganiu z piłeczką tenisową, z rakietką oraz w rzucaniu do celu. Rozgrywkom sportowym towarzyszyły głośne piski i okrzyki.

Uroczyste wręczenie pucharów odbyło się z rąk Burmistrza Miasta Łęczyca Krzysztofa Lipińskiego oraz jego zastępcy Krzysztofa Urbańskiego. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowe dyplomy i medale.

Ze Szkoły Podstawowej Nr 3 zwyciężyła klasa I C, drugie miejsce zajęły ex aequo klasy I D i I E. Trzecie miejsce należało do klasy I A, czwarte miejsce do I B, a piąte do I F.

Wśród Szkoły Podstawowej Nr 4 pierwsze miejsce wywalczała klasa I E, drugie miejsce zajęli uczniowie z klasy I B, a trzecie miejsce klasa I D. Poza podium znaleźli się uczniowie z klas I A i I C zajmując razem czwarte miejsce.

Całej imprezie towarzyszyła słoneczna pogoda, uśmiechy na twarzach małych sportowców i satysfakcja z osiągniętych wyników.