Reklama

Tłumy mieszkańców na koncercie Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza

Opublikowano:
Autor:

Tłumy mieszkańców na koncercie Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Jedna z najstarszych imprez kulturowych „Łęczyca w barwach jesieni” powoli dobiega końca. Punktem kulminacyjnym weekendowej zabawy był koncert legend polskiej estrady – Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza, na który przybyły tłumy mieszkańców powiatu łęczyckiego.Widownia żywo reagowała, gdy artyści wykonywali znane polskim pokoleniom utwory, takie jak „Być kobietą”, „To nie sztuka wybudować nowy dom”, czy też „Odkryjemy miłość nieznaną”. 

Pani Alicja Majewska „wymusiła” również na swoim partnerze wokalny udział w wykonaniu jednej z piosenek. Pomimo wstępnej niechęci Włodzimierza Korcza, który zarzekał się, że mieszkańcy niekoniecznie chcą słyszeć jego wokal, dał on się namówić gorącymi brawami.

Ogromne doświadczenie estradowe, a także naturalna swoboda artystów spowodowały, że mieszkańcy świetnie bawili się kolejnych piosenkach. Pani Alicja Majewska pochwaliła się również swoim świętem, ponieważ w tym roku wraz z Włodzimierzem Korczem, obchodzą oni jubileusz 40-lecia wspólpracy artystycznej, co łęczycka widownia, po raz kolejny, nagrodziła aplauzem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE