Reklama

Trwa zbiórka pieniędzy na WOŚP [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Od rana w naszym mieście trwa zbiórka pieniędzy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków, w ramach 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Łęczyccy wolontariusze trwają na swoich stanowiskach i proszą o wsparcie.Sztaby WOŚP przygotowały też dla mieszkańców szereg atrakcji. Sprawdź, co będzie się działo.

Państwo Praczkowscy umożliwiają przejazd zabytkowym radiowozem policji amerykańskiej, państwo Lubińscy przygotowali  się na przyjęcie najmłodszych uczestników zbiórki w sali zabaw Fantazja, a Starostwo Powiatowe udostępni od godz. 11.00 więzienie, które będzie można zwiedzić.

Od 9.00 do 12.00 w SP 3 odbywa się turniej unihokeja dla rodziców, uczniów i absolwentów szkoły, a od 10.00 do 13.00 w SP 1 potrwa turniej piłki halowej dziewcząt. Blok atrakcji przygotowała w swoich murach „Trójka”, a od 16.30 do 20.30 na rynku przed Ratuszem Miejskim odbędą się koncerty i licytacje, m.in. kursu na prawo jazdy czy voucherów pozwalających na wzięcie udziału w szkoleniu z zakresu pierwszej pomocy pod okiem instruktora PCK.

W godz. 19.50 – 20.10 zapraszamy na tradycyjne „Światełko do nieba”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE