Reklama

Reklama

Utworzyli mapę zagrożeń

Opublikowano: pt, 5 lut 2016 09:10
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności 4 lutego odbyło się spotkanie przedstawicieli łęczyckiej policji, Starostwa Powiatowego w Łęczycy, straży pożarnej, straży miejskiej oraz sanepidu w sprawie tworzenia wspólnej mapy zagrożeń.Spotkanie zorganizowano w Starostwie Powiatowym w Łęczycy. Poświęcone ono było tworzeniu Map Zagrożeń – projektu MSWiA. Założenia programu, jego główne kierunki i cele omówił I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Łęczycy kom. Krzysztof Balcer.

Reklama

Główne zadanie tworzonej „mapy” ma za zadanie zobrazować w sposób graficzny i opisowy zagrożenia już dostrzeżone i zarejestrowane przez służby oraz zagrożenia dostrzeżone przez obywatela.

"Mapa" będzie ponadto zawierała prognozy zagrożeń, również w związku z organizacją różnych „imprez”, będzie służyć ocenie i optymalizacji dotychczasowych struktur organizacyjnych służb w tym Policji. Umożliwi „weryfikację” publikowanych przez ośrodki badania opinii publicznej ocen poczucia bezpieczeństwa obywateli z analizami/danymi własnymi Policji. W ramach projektu policjanci kolejno będą spotykać się na tzw. konsultacjach społecznych z samorządami i lokalną społecznością w poszczególnych gminach powiatu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.