Reklama

Uwaga! Zaginęła 23-latka z powiatu łęczyckiego!

Opublikowano:
Autor:

Uwaga! Zaginęła 23-latka z powiatu łęczyckiego! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Sieradzka policja poszukuje zaginionej 23-latki, mieszkanki miejscowości Wąkczew (gmina Łęczyca), którą widziano ostatnio (30 grudnia 2015 r.) w ośrodku egzaminacyjnym WORD-u w Sieradzu.- Siostra pojechała na egzamin teoretyczny na prawo jazdy z instruktorem i innymi kursantami. Egzamin miała o godzinie 11:30. O godzinie 12:15 wyszła z WORD-u i ślad po niej zaginął. Pojawiła się na egzaminie, jednak go nie zdała. Zaginęła 30 grudnia i nadal nie mamy informacji od policji – relacjonuje siostra zaginionej, Anna Ciecierska.Instruktor czekał na zaginioną w ośrodku, a gdy ta nie wracała, rozpoczął poszukiwania. O godzinie 16 wrócił wraz z kursantami do Łęczycy, uprzednio informując rodzinę zaginionej.Zaginiona nazywa się Monika Ciecierska. Ma około 172 cm wzrostu, długie, ciemne blond włosy i zielone oczy. 

- Jest osobą skrytą, wstydliwą, dlatego może nie poprosić nikogo o pomoc. W Sieradzu nie ma nikogo, ani rodziny, ani znajomych. Gdyby ktokolwiek miał jakieś informacje na jej temat, proszę kontaktować się z policją, rodzina bardzo się o nią martwi – apeluje Ania.

Według wstępnych ustaleń policji Monika miała wyjść z ośrodka w kierunku miasta, jednak na tym śladu się urywa.

Jeżeli ktokolwiek z Was będzie miał informacje na temat zaginionej, niezwłocznie powiadomcie policję. Prosimy również o rozpowszechnienie tego materiału, aby trafił on do jak najszerszej grupy osób. Każda informacja może okazać się niezwykle cenna.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE