Reklama

Reklama

W Konarzewie odbył się plenerowy turniej gry w warcaby

Opublikowano: pon, 26 wrz 2016 11:38
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności W ramach realizacji projektu pn. „Coś dla Konarzewa” realizowanego przez grupę nieformalną "Chłopaki na start" odbył się rodzinny turniej gry w warcaby. Od maja grupa nieformalna wraz z wolontariuszami uporządkowała i utwardziła teren, a specjalistyczna firma wybudowała altanę.Powstał także drewniany stół do gry w warcaby, jako wyposażenie altany. Przez okres letni wszyscy mogli korzystać z tego miejsca i trenować na łonie natury, w tym jakże urokliwym miejscu do wrześniowego turnieju.

Reklama

W minioną niedzielę od godz. 13 rozpoczęły się pojedynki w dwóch kategoriach wiekowych – do 15 lat  i powyżej. O 14 nastąpiło oficjalne otwarcie turnieju. Wśród przybyłych gości był wójt Krzysztof Lisiecki i  Krzysztof Kaczmarek - reżyser i aktor, który wystąpił w repertuarze Marka Grechuty. Swoje 5 minut miały także dzieci, które pięknie recytowały wiersze. Następnie ogłoszone zostały wyniki turnieju.

Zwycięzcy w kat. do 15 lat to:
- I miejsce Piotr Sakiewa
- II miejsce Roksana Stuchlak
- III miejsce Robert Stuchlak

Zwycięzcy w kat. powyżej 15 lat to:
- I miejsce Marian Sakiewa
- II miejsce Paweł Budner
- III miejsce Agnieszka Góra

Każdy otrzymał pamiątkowy puchar. Na koniec można było  ogrzać się przy ognisku i zjeść pieczonego ziemniaczka.

- Wszystkim dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wypoczywania na naszym terenie - podsumowuje wydarzenie Teresa Sokół, prezes Stowarzyszenia Kobiet w Konarzewie.

Wszystkie działania w zrealizowano w ramach projektu  GRANT NA LEPSZY START 2016  współfinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej  i środków Samorządu Województwa Łódzkiego, operator Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POLCENTRUM.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.