Reklama

Reklama

W Łęczycy pojawi się szczepieniobus. To akcja w ramach Narodowego Programu Szczepień

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

W Łęczycy pojawi się szczepieniobus. To akcja w ramach Narodowego Programu Szczepień - Zdjęcie główne

W Łęczycy pojawi się szczepieniobus | foto Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciw Covid-19 już za tydzień do Łęczycy przyjedzie szczepieniobus. To akcja mająca przyspieszyć proces szczepień w gminach, gdzie poziom wyszczepienia jest najniższy.

Reklama

Szczepieniobus pojawi się w Łęczycy 17 sierpnia w godzinach 9:00 – 14:00 i będzie zaparkowany na Placu Tadeusza Kościuszki przy Ratuszu Miejskim.

Zasady są proste: rejestracja odbędzie się na miejscu, wystarczy wziąć ze sobą dowód osobisty. Szczepienia będą wykonywane jednodawkowym preparatem Vaccine Janssen (Johnson & Johnson).

- Szczepienia przeciw COVID-19 to najlepsza broń w walce z koronawirusem. Bez odpowiedniego zaszczepienia populacji czeka nas czwarta fala pandemii, a co za tym idzie – zaostrzenie restrykcji. Rząd od wielu miesięcy dokłada wszelkich starań, żeby jak największa liczba mieszkańców Polski była zaszczepiona – informuje Łódzki Urząd Wojewódzki.

Objazdowe punkty szczepień pojawią się w całym województwie łódzkim. Ich zadaniem jest dotarcie do jak największej liczby osób w gminach, gdzie poziom wyszczepienia jest niski lub tam, gdzie mieszkańcom najtrudniej było dotrzeć do punktów szczepień. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE