Reklama

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy za nami. Padnie rekord?

Opublikowano:
Autor:

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy za nami. Padnie rekord? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Pierwsze szacunkowe wyniki zbiórki wyglądają bardzo imponująco. Sztab WOŚP przy Urzędzie Miejskim w Łęczycy, dzięki ogromnej ofiarności mieszkańców Łęczycy i wspaniałych wolontariuszy, zebrał kwotę ok. 23 tys. zł. Łącznie z kwotą zebraną przez drugi sztab łęczycki-ok. 6 tys. zł, daje to sumę ok. 30 tys. zł w skali całego miasta. Śmiało można powiedzieć, że padł w tym roku łęczycki rekord.W imieniu Sztabu WOŚP działającym przy Urzędzie Miejskim w Łęczycy pragniemy gorąco podziękować wszystkim Wolontariuszom za poświęcony czas w zbiórkę pieniędzy oraz wszystkim dyrektorom i kierownikom instytucji łęczyckich urzędów, zakładów i placówek oświatowych i darczyńców.Ogromne podziękowania kierujemy do artystów z zespołu CUTFINGER, zespołu PIEROŻKI i rapera KaS za wspaniałe charytatywne występy.

Dziękujmy również pani Annie Błaszczyk, wolontariuszom i opiekunce Szkolnego Koła PCK z Zespołu Szkół Pondgimnazjalnych nr 1 w Łęczycy za pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej i panu Zbigniewowi Koconiowi z Gimnazjum w Łęczycy za przygotowanie i poprowadzenie zabaw i konkursów na lodowisku.

Obsługę dźwięku zapewnił nam pan Dariusz Kuś z Domu Kultury w Łęczycy a pyszną grochówkę przygotowały panie kucharki z Gimnazjum w Łęczycy. Za tą możliwość dziękujemy pani dyrektor Gimnazjum, Wandzie Lepczak. Wspaniale w roli rozdających pyszną zupę sprawdzili się pracownicy Jednostki Budżetowej "Zieleń Miejska".

Szczególne podziękowania kierujemy do szefowej bliźniaczego Sztabu WOŚP w Łęczycy, Bogusi Sadokierskiej, bez której licytacja nie przebiegałaby tak sprawnie i ciekawie.

Już za rok 25. Jubileuszowy Finał WOŚP-do zobaczenia za rok - Sie ma!

Członkowie Sztabu WOŚP:

Bogusława Dyjaczyńska
Jacek Ziółkowski
Wioletta Stefaniak
Sebastian Zaborowski

AKTUALIZACJA: Bogumiła Sadokierska, szefowa Sztabu WOŚP Zespołu Szkół im. Jadwigi Grodzkiej, za pośrednictwem portalu społecznościowego poinformowała, że jej sztab zebrał 9 099, 51 zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE