Reklama

Reklama

Wójt gminy Łęczyca spotkał się z mieszkańcami w sprawie odnawialnych źródeł energii

Opublikowano: pon, 30 paź 2017 10:41
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności 26 października w sali gimnastycznej byłego Gimnazjum w Topoli Królewskiej odbyło się spotkanie Wójta Gminy Łęczyca Pana Jacka Rogozińskiego z mieszkańcami Gminy. Dotyczyło ono udziału w planowanym przez Gminę Łęczyca projekcie „Czyste powietrze – OZE w Gminie Łęczyca”, w ramach którego możliwe będzie pozyskanie środków na zakup i montaż w budynkach mieszkalnych paneli fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych i kotłów na biomasę. W przypadku zainteresowania mieszkańców udziałem w projekcie, Gmina Łęczyca wystąpi z wnioskiem o jego dofinansowanie w ramach Poddziałania IV.2.1 Odnawialne Źródła Energii Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020.

Reklama

W trakcie spotkania omówione zostały zasady dotyczące przygotowania projektu (Regulamin), a także kwestie techniczne związane z poszczególnymi instalacjami, których montaż będzie możliwy tylko i wyłącznie na potrzeby mieszkaniowe.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie mogą od 27 października do 8 listopada składać deklaracje przystąpienia do projektu wraz z ankietami. Będą one dostępne wraz z Regulaminem w siedzibie Urzędu Gminy w Łęczycy oraz na stronie internetowej www.gminaleczyca.pl. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.