Reklama

Reklama

Wolne miejsca na atrakcyjnych kierunkach

Opublikowano: pt, 10 lip 2015 12:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Zespół Szkół nr 4 w Kutnie - Azorach ogłasza nabór dodatkowy na rok szkolny 2015/2016 Technikum Zawodowego w zawodach:technik spedytortechnik informatykInformatyk to, osoba zajmująca się nowymi technologiami w zakresie zasad gromadzenia, przekazu i przetwarzania informacji. Do najważniejszych zadań informatyka należy umiejętności tworzenia oprogramowania i znajomość specjalistycznego języka służąca do tego, zarządzanie danymi i przekazywanie ich, szyfrowanie, administrowanie systemów komputerowych, projektowanie, tworzenie i zarządzanie stronami WWW oraz znajomość teoretyczna i praktyczna sprzętu komputerowego, jego składanie i usuwanie ewentualnych usterek.Spedytor troszczy się o to, by ludzie, towary, informacje czy też środki finansowe dotarły na właściwe miejsce we właściwym czasie. W logistyce najważniejsze są czas i przestrzeń, którą przebywają te dobra. Niezbędna jest również troska o zachowanie bezpieczeństwa i jakości tego, co się transportuje i składuje.

Reklama

Do branży logistycznej należą firmy zajmujące się transportem osób lub towarów (na przykład linie lotnicze, firmy kurierskie), dystrybucją (na przykład hurtownie, centra logistyki) oraz składowaniem (magazyny). Cechą branży jest łączenie tych trzech obszarów działania.

ZAINWESTUJ  W  SWOJĄ  PRZYSZŁOŚĆ!

NOWOCZESNE PRACOWNIE, FACHOWA KADRA, ATRAKCYJNE ZAWODY

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.