Reklama

Reklama

Wręczenie medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie [ZDJĘCIA]

Opublikowano: pon, 2 paź 2017 15:21
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności W dniu 30 września 2017 roku w Ratuszu Miejskim w Łęczycy odbyła się uroczystość wręczenia medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudę. Odznaczeń Szanownych Jubilatów w imieniu Prezydenta RP dokonała Pani Monika Kilar-Błaszczyk – wykonująca zadania i kompetencje Burmistrza Miasta Łęczyca.Jubileusz zaszczycili swym udziałem rodziny i przyjaciele jubilatów, całość uroczystości poprowadziła Pani Agnieszka Kubies – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Łęczycy. Odznaczone zostały 32 pary małżeńskie. Jednak ze względu na stan zdrowia nie wszyscy jubilaci mogli być obecni na uroczystości.

Reklama

Jubilaci, którzy zostali odznaczeni medalem od Prezydenta RP za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. 

Państwo Julia i Tadeusz Jankowscy – 60-lecie pożycia małżeńskiego. 

51-lecie pożycia małżeńskiego obchodzili: Państwo Krystyna i Kazimierz Józwiak, Państwo Janina i Kazimierz Lewandowscy, Państwo Bożena i Jan Osińscy, Państwo Mirosława i Henryk Żydek. 

50-lecie pożycia małżeńskiego obchodzili: Państwo Marianna i Jan Bałutowscy, Państwo Irena i Zygmunt Bartniak, Państwo Danuta i Stanisław Bończak, Państwo Stanisława i Stanisław Czaplińscy,Państwo Anna i Stanisław Dobrowolscy, Państwo Kazimiera i Zdzisław Dominiak,Państwo Kazimiera i Kazimierz Durasik, Państwo Daniela i Bronisław Gałamon,Państwo Wiesława i Jan Jabłońscy, PaństwoHalina i Kazimierz Jaszczak, Państwo Henryka i Tadeusz Kargulewicz, Państwo Ewa i Jerzy Łukasiewicz, Państwo Zenona i Władysław Marosz, PaństwoGrażyna i Bogdan Marynowscy, Państwo Janina i Kazimierz Mielczarek, Państwo Alina i Stanisław Olczak, PaństwoKrystyna i Jan Paciorek, PaństwoStanisława i Stanisław Palmowscy, PaństwoIrena i Kazimierz Pasternak, Państwo Aldona i Franciszek Pawłowscy, PaństwoJadwiga i Jerzy Ratajczyk, PaństwoAnna i Jan Stochmiałek, Państwo Wiesława i Jan Szewczyk, PaństwoKrystyna i Piotr Wiktorscy, PaństwoAnna i Zbigniew Wiśniewscy, PaństwoGrażyna i Zygmunt Wojtczak, PaństwoWiesława i Antoni Wojtczak.

Wszystkim Jubilatom życzymy zdrowia, miłości, życzliwości ludzkiej oraz przeżywania kolejnych jubileuszy, będących przykładem dla przyszłych pokoleń.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.