Reklama

Reklama

Wybory 2019: Oto wszyscy kandydaci do Sejmu i Senatu

Opublikowano: 11 października 2019 15:16
Autor:

Wybory 2019: Oto wszyscy kandydaci do Sejmu i Senatu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Nie wiesz na kogo zagłosować w niedzielnych wyborach? Oto pełna lista kandydatów z naszego okręgu - taką dostaniesz w lokalu wyborczym. Zastanów się już dziś, zanim oddasz swój głos.

Reklama

KANDYDACI DO SENATU W OKRĘGU 25:
Zasięg: obszary powiatów: kutnowski, łęczycki, łowicki, poddębicki

1. BŁASZCZYK Przemysław Jacek - inżynier zootechnik - Goszczynno - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2. DEBICH Krzysztof Mariusz - menedżer - Kutno - Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni - nie należy do partii politycznej
3. PIGŁOWSKI Dariusz Andrzej - inżynier konstruktor - Poddębice - Komitet Wyborczy Wyborców Przywrócić Prawo - nie należy do partii politycznej

KANDYDACI DO SEJMU W OKRĘGU 11:
Zasięg:
część województwa łódzkiego obejmująca obszary powiatów: kutnowski, łaski, łęczycki, łowicki, pabianicki, pajęczański, poddębicki, sieradzki, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski, zgierski

Lista numer 1 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. BEJDA Paweł Jan - inżynier mechanik - Łowicz - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
2. ZIĘBA-GZIK Jolanta - pedagog - Zduńska Wola - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
3. NOWAK Adam Paweł - inspektor ochrony przeciwpożarowej - Marzęcice - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
4. NAWROCKA Elżbieta Renata - inżynier technologii żywności - Wieruszów - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
5. JAROTA Bogdan Ryszard - nauczyciel - Karnków - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
6. WOŹNIAK Tomasz - nauczyciel - Wągłczew - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
7. STASIAK Zbigniew Marek - ekonomista - Żytowice - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
8. PACHOLSKI Michał Tomasz - inżynier geodeta - Łęczyca - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
9. KRAWCZYK Marek Jan - rolnik - Kamostek - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
10. BEDNAREK Ewa - rolnik - Chodaki - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
11. JANKOWSKI Marek - rolnik - Kamilew - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
12. KARNISZEWSKI Andrzej - doradca rolniczy - Kaczkowizna - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
13. PLEWIŃSKI Paweł Krzysztof - inżynier budownictwa - Zagórzyce - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
14. TERKA Michał Waldemar - syndyk - Sieradz - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
15. KACZOROWSKA Maria - ekonomista - Brużyczka Mała - nie należy do partii politycznej
16. ŁABĘDZKI Marcin - rolnik - Biały Ług - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
17. BŁACH Alina - specjalista administracji publicznej - Bieniec - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
18. ŻÓRAW Andrzej - doradca zawodowy - Walichnowy - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
19. KRAWCZYK Ewa Anna - nauczyciel - Stemplew - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
20. ROMANOW-PRZYBYLAK Justyna Agnieszka - prawnik - Zgierz - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
21. MORGA Agnieszka - rolnik - Stara Brzeźnica - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
22. CZUPRYNIAK Danuta - rolnik - Brodnia Górna - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
23. GRZEGORY Adam - rolnik - Łaźniki - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
24. STĘPIEŃ Andrzej Paweł - rolnik - Przywóz - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Lista numer 2 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. LICHOCKA Joanna Katarzyna - dziennikarz - Warszawa - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2. POLAK Piotr Stanisław - parlamentarzysta - Grabinka - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3. WOŹNIAK Tadeusz Jacek - historyk - Mieczysławów - członek partii politycznej: Solidarna Polska
4. MATEUSIAK-PIELUCHA Beata Anna - parlamentarzysta - Posmykowizna - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5. CIEBIADA Krzysztof - parlamentarzysta - Pabianice - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6. RZYMKOWSKI Tomasz Piotr - prawnik - Kutno - nie należy do partii politycznej
7. RYCHLIK Paweł Piotr - farmaceuta - Wieluń - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8. MATUSZEWSKI Marek - parlamentarzysta - Zgierz - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9. WIECZOREK Iwona Małgorzata - nauczyciel akademicki - Zgierz - nie należy do partii politycznej
10. GÓRCZYŃSKI Andrzej Robert - inżynier rolnik - Wola Kałkowa - nie należy do partii politycznej
11. RZYMKOWSKA Ewa - prawnik - Kutno - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12. NOWAK Krzysztof Jan - ekonomista - Piaski - nie należy do partii politycznej
13. KRZAK Michał Bazyli - lekarz dentysta - Lututów - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14. KOŁOSZCZYK Olga Anna - dyrektor ds. administracyjnych - Maciszewice - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15. PAPROTA Katarzyna - logopeda - Złoczew - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16. GAŁKA Mariusz - rolnik - Sadowiec Niwa - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17. WALCZAK Sławomir - leśniczy - Brodnia Górna - nie należy do partii politycznej
18. CHADRYŚ Iwona - nauczyciel - Dzietrzkowice - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
19. TWARDOWSKA Monika Malwina - urzędnik państwowy - Błonie - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20. RATYŃSKA Elżbieta Beata - nauczyciel - Pabianice - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
21. WRZAŁA Sylwia Marianna - kierownik biura rachunkowego - Wierzchlas - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
22. KAŹMIERCZAK Wieńczysław Jerzy - lekarz - Poddębice - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
23. KALETA Paweł Tomasz - historyk - Chełmce - nie należy do partii politycznej
24. WOJCIECHOWSKI Waldemar Jan - rolnik - Wicie - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Lista numer 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1. MATYSIAK Paulina - kierownik działu finansowego - Kutno - członek partii politycznej: Lewica Razem
2. OLEJNICZAK Cezary Roman - rolnik - Stary Waliszew - członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
3. IDZIKOWSKI Wiktor - informatyk - Sieradz - członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
4. KAŹMIERSKA-MAŁYSKA Iwona Monika - pedagog - Mieleszynek - nie należy do partii politycznej
5. ALUDA Henryk - kierownik działu - Grabowiec - członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
6. SIKORA Anna Iwona - publicysta - Sieradz - członek partii politycznej: Lewica Razem
7. PIETRZAK Michał Damian - pedagog - Chechło Pierwsze - członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
8. LEWICKA Zdzisława Teresa - główny księgowy - Miedźno - członek partii politycznej: Lewica Razem
9. LORENC Patryk - specjalista ds. jakości - Korczew - członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
10. KARPIŃSKI Marcin - rolnik - Szczawin Duży - członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
11. BŁASZCZYK Anna Maria - nauczycielka - Wieluń - nie należy do partii politycznej
12. WALCZAK Sebastian Bartosz - księgowy - Kutno - członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
13. KOŚCIAN Monika - księgowa - Zduńska Wola - nie należy do partii politycznej
14. RAJ Przemysław - lekarz weterynarii - Sieradz - członek partii politycznej: Lewica Razem
15. BUNDZYLAK-DĄBROWSKA Agnieszka Czesława - bankowiec - Zgierz - nie należy do partii politycznej
16. WOLSKA Anna Maria - technik rachunkowości - Kutno - nie należy do partii politycznej
17. ZIĘBA Piotr - administratywista - Lichawa - członek partii politycznej: Polska Partia Socjalistyczna - Złożył oświadczenie: pracowałem i pełniłem służbę w organach bezpieczeństwa państwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U. z 2019 r. poz. 684 i 1504).
18. CIUBORSKI Piotr Krzysztof - inżynier geodeta - Kąty - członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
19. JĘDRYSIAK-URBAŃSKA Olga - nauczyciel - Działoszyn - członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
20. PŁÓCIENNIK Marek - pracownik administracji państwowej - Waszkowskie - członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
21. SKOCZYLAS Adrian - politolog - Zgierz - członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
22. BORKIEWICZ Kinga - student prawa - Zduńska Wola - nie należy do partii politycznej
23. GRABSKI Rafał - filolog polski - Sobień - członek partii politycznej: Lewica Razem
24. GRYGLEWSKI Marek Józef - pracownik administracji - Pabianice - członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Lista numer 4 - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
1. WALCZAK Izabela Anna - wykładowca akademicki - Łódź - członek partii politycznej: Ruch Narodowy
2. OWCZAREK Łukasz Mikołaj - rolnik - Sieradz - nie należy do partii politycznej
3. KANIEWSKI Andrzej - przedsiębiorca - Zduńska Wola - członek partii politycznej: Ruch Narodowy
4. OŻADOWICZ Łukasz Artur - informatyk - Sworawa - członek partii politycznej: Korwin
5. DYONIZIAK Dariusz - technik rolnik - Wola Chruścińska - członek partii politycznej: Ruch Narodowy
6. MATUSIAK Ewelina - specjalista ds. exportu - Łódź - nie należy do partii politycznej
7. KĘDZIAK Joanna - finansista - Dąbrowa - nie należy do partii politycznej
8. SOBCZAK Justyna - architekt - Aleksandrów Łódzki - członek partii politycznej: Ruch Narodowy
9. NOWAK Wojciech Damian - student historii - Ogroble - członek partii politycznej: Ruch Narodowy
10. GOGULSKA Malwina Anna - konsultant - Sieradz - członek partii politycznej: Ruch Narodowy
11. WOLNIEWICZ Adam Jan - specjalista ds. produktu - Pabianice - nie należy do partii politycznej
12. SKOWRONEK Angelika - student ochrony środowiska - Krępa - nie należy do partii politycznej
13. KOCIŃSKI Konrad Piotr - student gospodarki przestrzennej - Łódź - członek partii politycznej: Ruch Narodowy
14. GACKOWSKA Weronika - konsultant infolinii - Kutno - nie należy do partii politycznej
15. HEJNIAK Sebastian Patryk - ekonomista - Łódź - członek partii politycznej: Ruch Narodowy
16. SZCZEŚNIAK Katarzyna Dorota - programista - Łódź - członek partii politycznej: Ruch Narodowy
17. KARDAS Rafał Andrzej - mechanik - Łódź - nie należy do partii politycznej
18. WASIEWICZ Magdalena Ewa - nauczyciel - Łódź - członek partii politycznej: Ruch Narodowy
19. ZAJĄC Mateusz Mariusz - student rachunkowości - Brzeziny - nie należy do partii politycznej
20. ROSIŃSKA Natalia Paulina - rejestratorka medyczna - Łódź - nie należy do partii politycznej
21. ZIEMBA Aleksandra Anna - pomoc przedszkolna - Łódź - nie należy do partii politycznej
22. GIEROWSKI Rafał - logistyk - Pełczyska - członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Lista numer 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
1. TOMCZYK Cezary Józef - politolog - Sieradz - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
2. JOŃSKI Dariusz - ekonomista - Łódź - członek partii politycznej: Inicjatywa Polska
3. HANAJCZYK Agnieszka Małgorzata - prawnik - Bełdów - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
4. RĄKOWSKI Krzysztof Gabor - specjalista ds. funduszy unijnych - Pabianice - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
5. OWCZAREK Andrzej - historyk - Ostrów-Osiedle - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
6. GIERULA Artur - nauczyciel - Kutno - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
7. PABICH Michał Marian - administratywista - Męcka Wola - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
8. LEWERA Jacek Witold - nauczyciel - Pajęczno - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
9. SEWERYN Piotr Jacek - kosztorysant budowlany - Łódź - członek partii politycznej: Partia Zieloni
10. LEWANDOWSKA Iwona Elżbieta - prawnik - Łódź - członek partii politycznej: Nowoczesna
11. WRÓBEL Katarzyna Renata - pracownik adminstracyjny - Łask - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
12. STRUMIAN Edyta Grażyna - nauczyciel - Głowno - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
13. WÓJCIK Zbigniew - pożarnik - Łowicz - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
14. KOWALCZYK Michał Marcin - technik informatyk - Huta Dłutowska - nie należy do partii politycznej
15. LIPIŃSKA Anna - artysta plastyk - Łódź - członek partii politycznej: Partia Zieloni
16. MATUSIAK Karolina Daria - ekonomista - Kutno - nie należy do partii politycznej
17. ZIELIŃSKA Beata Maria - nauczyciel - Wrząca - nie należy do partii politycznej
18. KĄCKI Tomasz Bernard - rolnik - Kurów - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
19. JESIONOWSKA Barbara Maria - zarządca nieruchomości - Poddębice - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
20. SIERADZKI Marcin Miłosz - architekt - Grotniki - członek partii politycznej: Nowoczesna
21. WOLNA Katarzyna Kinga - psycholog - Zduńska Wola - nie należy do partii politycznej
22. OKOŃ-WYDER Nina Barbara - nauczyciel - Osiek - nie należy do partii politycznej
23. JACHIMEK Marek Grzegorz - emeryt wojskowy - Łask - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
24. GRABARCZYK Małgorzata Iwona - przedsiębiorca - Aleksandrów Łódzki - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Lista numer 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
1. SKUPIŃSKI Przemysław Szczepan - przedsiębiorca - Zgierz - nie należy do partii politycznej
2. GOŹDZIEWICZ Wojciech Stanisław - lekarz dentysta - Łódź - nie należy do partii politycznej
3. TOBOLCZYK Przemysław Bogusław - technik mechanik - Kutno - nie należy do partii politycznej
4. PIETRZAK Jacek - specjalista ds. marketingu i handlu - Aleksandrów Łódzki - nie należy do partii politycznej
5. MATUSIAK Emilia - handlowiec - Jasionka - nie należy do partii politycznej
6. BACZYŃSKA-SOCHA Monika Magdalena - specjalista administracji publicznej - Zgierz - nie należy do partii politycznej
7. KLIMKIEWICZ Jakub Marcin - kierowca samochodu ciężarowego - Zgierz - nie należy do partii politycznej
8. GAWRON Jakub Mateusz - nauczyciel geografii - Zgierz - nie należy do partii politycznej
9. BARAŃSKA Lucyna Stanisława - operator maszyn i sprzętu torowego - Kutno - nie należy do partii politycznej
10. DOMINIAK Mariusz Janusz - elektomechanik - Pabianice - nie należy do partii politycznej
11. KLIMKIEWICZ Edyta Zofia - technik analityki medycznej - Zgierz - nie należy do partii politycznej
12. CHRUŚCIEL Agnieszka Anna - specjalista administracji publicznej - Zgierz - nie należy do partii politycznej
13. FURMAŃCZYK Natalia Ewa - specjalista ds. logistyki - Łódź - nie należy do partii politycznej
14. BORYS Jerzy - ekonomista - Zgierz - nie należy do partii politycznej
15. KOLĘDA Magdalena - pedagog - Zgierz - nie należy do partii politycznej
16. OWCZAREK Katarzyna - technik rachunkowości - Ruda Bugaj - nie należy do partii politycznej
17. MAJKOWSKI Marcin Tomasz - mechanik pojazdów samochodowych - Łódź - nie należy do partii politycznej
18. NEUMAN Michał Andrzej - technik mechatronik - Łódź - nie należy do partii politycznej
19. SYNCEREK Joanna Agnieszka - grafik komputerowy multimediów - Wiktorów - nie należy do partii politycznej
20. SABELA Mariusz Tomasz - specjalista zastosowań informatyki - Łódź - nie należy do partii politycznej
21. BARANIAK Monika - specjalista administracji publicznej - Zgierz - nie należy do partii politycznej
22. ROBACZYŃSKI Adrian Piotr - technik logistyk - Łódź - nie należy do partii politycznej
23. GOŹDZIK Marcin Witold - psycholog - Łódź - nie należy do partii politycznej
24. PLACEK-KUJAWSKA Beata Urszula - ekonomista - Dąbrówka Strumiany - nie należy do partii politycznej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.