Reklama

Wybuch gazu w Witoni! Dwie osoby trafiły do szpitala!

Opublikowano:
Autor:

Wybuch gazu w Witoni! Dwie osoby trafiły do szpitala! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W jednym z mieszkań w Witoni na ulicy Wieczorowej doszło do wybuchu gazu. W momencie eksplozji, w budynku przebywało 6 osób. Sama siła wybuchu była na tyle silna, że uszkodziła okna.Dwie osoby odwieziono do łęczyckiego szpitala. Wszyscy opuścili budynek o własnych siłach. Poszkodowanymi są 88-letnia kobieta i 58-letni mężczyzna, ktorzy doznali lekkich poparzeń.

Dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie w okolicy godziny 16:30. Do akcji wysłano 2 zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i 2 zastępy OSP Witonia. Na miejscu był również zastępca komendanta, zastępca dowódcy, wójt gminy Witonia Mirosław Włodarczyk oraz powiatowy inspektor nadzoru budowlanego.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że do eksplozji doszło podczas wymiany butli gazowej - powiedział ml. kpt. Kamil Malinowski.

Uszkodzeniu uległa również ściana budynku, dlatego decyzją inspektora budowlanego, lokatorzy na tę chwilę nie wrócą do swoich mieszkań. Na szczęście poszkodowani znaleźli azyl u swoich krewnych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE