Reklama

Wykonali zadania i są w II etapie konkursu ogólnopolskiego z ekonomii

Opublikowano:
Autor:

Wykonali zadania i są w II etapie konkursu ogólnopolskiego z ekonomii - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Dwa zespoły uczniów realizujących program „Ekonomia na co dzień” z Gimnazjum w Topoli Królewskiej zakwalifikowały się do II etapu ogólnopolskiego konkursu „Gimnazjalne potyczki”. Zadaniem grup było opracowanie i przeprowadzenie ćwiczeń z zakresu edukacji ekonomicznej ze swoimi młodszymi kolegami. Pierwszy zespół z klasy 3b w składzie: Dominka Gajewicz, Martyna Poluchowicz i Adrian Szczęsny pracował pod opieką pani Agnieszki Wyrzykowskiej, a zespół drugi z 2c w składzie: Julia Sierakowska, Maja Woźniak, Aleksandra Kubiak – pod opieką pani Magdaleny Jasiaczek.

Młodzi ekonomiści z 3b przeprowadzili w wybranych klasach pierwszych zajęcia dotyczące zabezpieczeń polskich banknotów. Tytuł ich zadania to „Dotknij, popatrz, przechyl, sprawdź – czyli sprawdzamy autentyczność polskich banknotów”.

Obecnie oba zespoły są w trakcie realizacji zadania problemowego dotyczącego  środowiska lokalnego. Następnie komisja złożona z przedstawicieli Narodowego Banku Polskiego, Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości oraz środowiska biznesu wyłoni spośród 20 zespołów 12 do ogólnopolskiego finału konkursu, który odbędzie się w Warszawie.

Trzymamy kciuki za naszych ekonomistów!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE