Reklama

Zaproszenie na koncert świąteczny w Piątku

Opublikowano:
Autor:

Zaproszenie na koncert świąteczny w Piątku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W okresie Świąt Bożego Narodzenia koncerty zazwyczaj są jednym z ostatnich zwiastunów świąt – tegoroczny koncert świąteczny „EVE” odbędzie się w dzień Epifanii - Święta Trzech Króli.Tytuł koncertu odwołuje się do słowa wieczór, wigilia... Przepiękne utwory o tematyce świątecznej, utrzymane w nastrojowym charakterze, urozmaicone grą klarnetu, kontrabasu, akordeonu, gitary klasycznej i pianina stworzą idealny, pełen uczuć i wrażliwości koncert.Tegoroczne wydarzenie uświetni wielu utalentowanych muzyków tak, by koncert oddychał emocjami nie jednej osoby, a całego młodego pokolenia kultywującego tradycję i obyczaje.

Na koniec koncertu wszyscy zgromadzeni w przestrzeni prezbiterium, a także wierni przybyli do świątyni wspólnie wykonają kolędę "Cicha Noc", by najlepiej jak to możliwe podsumować koncert świąteczny i przy tym podkreślić piękno tradycyjnych polskich kolęd.

Na koncert, który odbędzie się 6 stycznia 2016 r. w Kościele p.w. Świętej Trójcy w Piątku o godzinie 18:08 zaprasza serdecznie Towarzystwo Miłośników Piątku i Okolic.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE