Reklama

Zaproszenie na spotkanie LGD „Ziemia Łęczycka”

Opublikowano:
Autor:

Zaproszenie na spotkanie LGD „Ziemia Łęczycka” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Prezes Zarządu Lokalnej Grupy Działania „Ziemia Łęczycka” Anna Krajewska zaprasza mieszkańców, przedsiębiorców , przedstawicieli organizacji pozarządowych i samorządów działających na obszarze LGD do wspólpracy i udziału w konsultacjach społecznych:„Drodzy mieszkańcy, przedsiębiorcy, przedstawiciele organizacji pozarządowych i samorządów działający na obszarze Lokalnej Grupy Działania „Ziemia Łęczycka”!Rozpoczęły się prace przygotowawcze nad opracowaniem Lokalnej Strategii Rozwoju dla Lokalnej Grupy „Ziemia Łęczycka”. Opracowany dokument umożliwi nam pozyskanie środków finansowych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 na realizację zadań, inwestycji i wydarzeń, które określimy w strategii.Aby zapewnić udział lokalnej społeczności przy opracowywaniu Lokalnej Strategii Rozwoju planujemy przeprowadzić szereg spotkań z przedstawicielami sektora publicznego, społecznego i gospodarczego oraz z mieszkańcami  z każdej z gmin wchodzących w skład LGD.

W celu zapewnienia oddolnego charakteru opracowywanego dokumentu Strategii planuje się szeroką partycypację przedstawicieli trzech sektorów: publicznego, społecznego i gospodarczego oraz mieszkańców z każdej z gmin wchodzących w skład LGD.

Opracowano już terminy pierwszych spotkań w każdej z Gmin:

Gmina Łęczyca - Urząd Gminy w Łęczycy - 18.08.2015 r., godz. 11:00-13:00

Gmina Daszyna - Urząd Gminy w Daszynie - 19.08.2015 r., godz. 11:00-13:00

Gmina Grabów - Urząd Gminy w Grabowie - 20.08.2015 r., godz. 11:00-13:00

Gmina Miasto Łęczyca – Urząd Miejski w Łęczycy - 21.08.2015 r., godz. 11:00-13:00

Tematyka konsultacji poświęcona będzie w szczególności analizie mocnych i słabych stron, szans i zagrożeń, a także celów LSR.

Program spotkania:
1. Opracowanie analizy SWOT.
2. Wypracowanie wizji i misji LGD.
3. Wypracowanie wspólnych kierunków działania.
4. Opracowanie celów priorytetowych i kierunków rozwoju.

Zapraszamy do aktywnego udziału w konsultacjach społecznych. Oddolne podejście zapewni  właściwe zdefiniowanie potrzeb i problemów lokalnej społeczności, co z kolei ukierunkuje finansowanie w potrzebne obszary.

O kolejnych spotkaniach w sprawie opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju poinformujemy Państwa na naszej stronie internetowej www.lgd-ziemialeczycka.pl oraz na stronach internetowych każdej z Gmin.”

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE