Reklama

Znowu napadli na policjanta! Trzy osoby zatrzymane!

Opublikowano:
Autor:

Znowu napadli na policjanta! Trzy osoby zatrzymane! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Policja w naszym mieście nie budzi żadnego respektu wśród społeczeństwa. W miniony poniedziałek znów doszło do pobicia mundurowego pełniącego służbę. Osoby biorące udział w napaści na funkcjonariusza zostały zatrzymane.Do zajścia doszło na ulicy 18 Stycznia, na terenie klatki schodowej mieszkania mężczyzny, w związku z którym interweniował policjant. Mężczyzna miał zostać zatrzymany, gdyż nie pojawił się do odbycia kary więzienia.Przedstawiciel władz po ujęciu poszukiwanego został zaatakowany przez trzy osoby.

- 41-letnia matka poszukiwanego rzuciła się na plecy policjanta i starała się odciągać jego głowę do tyłu. 23-letni brat starał się natomiast wykręcić ręce, by uwolnić z uścisku członka rodziny. Dołączyła do nich trzecia osoba, dzięki której udało się uwolnić poszukiwanego - tłumaczy Monika Piłat, Prokurator Rejonowy w Łęczycy.

Mundurowy trafił do szpitala. Zatrzymane zostały wszystkie osoby. W prokuraturze poddały się one dobrowolnie karze. Za czynną napaść na funkcjonariusza grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo za zniewagę policjanta na służbie grozi kara grzywny lub 1 rok pozbawienia wolności.

Brat poszukiwanego był w przeszłości karany. Zastosowany został wobec niego dozór policyjny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE