Reklama

Reklama

Pod patronatem marszałka województwa wystartowała kuźnia młodych liderów [zdjęcia]

Opublikowano: sob, 12 mar 2022 15:23
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Łódzkie W Pałacu Herbsta zainaugurowano II. edycję Akademii Liderów Województwa Łódzkiego. Projekt realizowany jest pod patronatem marszałka województwa Grzegorza Schreibera.

Reklama

Akademia liderów z Łódzkiego

Głównym celem Akademii Liderów jest przekazanie młodzieży wiedzy dotyczącej funkcjonowania jednostek samorządu terytorialnego oraz społeczeństwa obywatelskiego, a także wsparcie osób chcących doskonalić swoje umiejętności organizacyjne, niezbędne do pełnienia funkcji liderów w lokalnych społecznościach czy organizacjach pozarządowych.

W sobotę, 12 marca br. w inauguracji najnowszej edycji Akademii udział wzięli dr Iwona Wieczorek, dyrektor Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego, Michał Trzoska, dyrektor Kancelarii Marszałka Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego i Wojciech Miedzianowski prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Łodzi.

- Jestem przekonana, że udział w naszym projekcie pozwoli państwu na rozwinięcie kompetencji kluczowych, na pogłębienie wiedzy i umiejętności interpersonalnych, ale przede wszystkim zmotywuje do jeszcze aktywniejszego udziału w życiu społecznym – powiedziała dyrektor Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego Iwona Wieczorek.

W Akademii Liderów Województwa Łódzkiego biorą udział osoby między 18. a 25. rokiem życia, zamieszkałe w województwie łódzkim. Projekt jest dedykowany osobom, które chcą być liderami w grupach społecznych.

- Udzielam się społecznie i chciałbym poszerzać swoje kompetencje oraz wiedzę na temat samorządu terytorialnego  – mówi Bartosz Pałucki, jeden z uczestników II edycji. - Mam nadzieję, że zajęcia w tym mi pomogą.

Wykład inauguracyjny o roli kompetencji miękkich w planowaniu kariery wygłosiła prof. Uniwersytetu Łódzkiego Izabela Warwas. Podczas rozpoczynających się już w marcu zjazdów szkoleniowych uczestnicy poszerzą swoją wiedz m.in. na temat samorządu terytorialnego, zapoznają z techniką autoprezentacji czy zarządzaniem czasem w pracy lidera.

Artykuł pochodzi z portalu tuzgierz.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.