Reklama

Reklama

Zarejestruj się na III Forum Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju – Łódzkie 2022!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: materiał partnera

Zarejestruj się na III Forum Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju – Łódzkie 2022! - Zdjęcie główne

23 czerwca br. rozpocznie się III edycja Forum Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju – Łódzkie 2022 | foto materiał partnera

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Łódzkie Już 23 czerwca br. rozpocznie się III edycja Forum Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju – Łódzkie 2022, która odbędzie się w hotelu VH Andel’s Łódź.

Reklama

Forum Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju – Łódzkie 2022

Forum to wydarzenie gospodarcze, organizowane przez Województwo Łódzkie, koncentrujące się na działaniach związanych z procesem sprawiedliwej transformacji, a także na budowaniu i promowaniu innowacyjnej gospodarki z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju. To miejsce dla osób z pomysłami na lepszą przyszłość oraz wszystkich tych, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą, szukają nowych rozwiązań i partnerów w biznesie. 

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie internetowej.

Program wydarzenia obejmuje dyskusje panelowe, rozmowy ze specjalistami reprezentującymi różne branże, wystąpienia ekspertów oraz debatę w obszarze transformacji i wyzwań, które się z nią wiążą. Szerokie spektrum tematów oraz znakomici goście sprawią, że Forum będzie ważnym i interesującym miejscem wymiany cennych opinii oraz doświadczeń, pozwoli spojrzeć na wyzwania współczesnej gospodarki z różnych perspektyw wyznaczających pożądane kierunki rozwoju regionu i firm. 

Tegoroczne Forum odbędzie się w formule hybrydowej, łączącej obrady stacjonarne z możliwością udziału online. Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

Artykuł pochodzi z portalu tulodz.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy