Reklama

Konkurs na stanowisko pełnomocnika ds. ochrony informacji niejawnych

Opublikowano:
Autor:

Konkurs na stanowisko pełnomocnika ds. ochrony informacji niejawnych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Zastępca burmistrza Andrzej Rokicki ogłosił konkurs na wolne stanowisko urzędnicze – pełnomocnik do sprawy ochrony informacji niejawnych.Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie muszą spełniać niezbędne wymagania, a są to między innymi: wykształcenie wyższe,  co najmniej 4-letni staż pracy, poświadczenie bezpieczeństwa wydane przez ABW albo SKW, a także przez były Urząd Ochrony Państwa lub byłe Wojskowe Służby Informacyjne oraz zaświadczenie o przeszkoleniu w zakresie ochrony informacji niejawnych przeprowadzonym przez ABW albo SKW, a także przez byłe Wojskowe Służby Informacyjne.

Zakres zadań wykonywanych na tym stanowisku obejmuje między innymi zapewnienie ochrony informacji niejawnych, ochronę systemów i sieci teleinformatycznych i kontrolę ochrony informacji niejawnych oraz przestrzegania przepisów o ochronie tych informacji.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście, w zamkniętych kopertach w Kancelarii Urzędu Miejskiego w Łęczycy przy ul. M. Konopnickiej 14, w terminie do dnia 30.03.2017 r. do godziny 15:30, z dopiskiem „Nabór na stanowisko Pełnomocnika do spraw ochrony informacji niejawnych” lub pocztą na adres Urzędu Miejskiego w Łęczycy (decyduje data wpływu do Kancelarii Urzędu).

Całą treść ogłoszenia można przeczytać: TUTAJ

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE